Profesor

Tak nie che się już pisać słowo daję stale jedno i to samo, ale mając chwile wolna, to dla relaksu skomentuje co nieco, bądź co bądź profesorskie wywody przedstawiciela nobliwej uczelni, bo Uniwersytetu Warszawskiego P.Winczorek: Słabość-państwa

Przeczytawszy tekst, jakoś nie dziwię się już informacji, ze polskie uniwersytety, ba w ogóle poziom nauki polskiej jest łagodnie mówiąc do bani. Bo tez filozofowanie pana profesora na temat siły, czy nie-siły polskiego państwa, nadają się może do jakiegoś wykładu w przedszkolu i to tez może lepiej nie, bo dlaczego nawet tak małe dzieci maja być bałamucone już w tym wieku.

Jednym słowem, niech pan profesor już tam sobie profesoruje, czyli wpisuje te zaliczenia biednym studentom, jeszcze nieświadomym z kim maja do czynienie, a dywagacje na temat państwa polskiego, pan profesor zostawi innym, bo co do tego, ze Polska nie należy do państw upadłych, to do tej konstatacji nie potrzeba tytułu profesora na pewno.

Żałość serce ściska, ze nie tylko pierwszy obywatel rządzący tym nieupadłym jeszcze krajem nadaje się do wymiany, ale tez, jak widać wielu profesorów szacownych uczelni na pewno tez.

Morał z tego jeden:

Młodzi Polacy, wyjeżdżajcie do innych krajów, czy tych upadłych, czy tez mocno nie upadłych i uczcie się tamtej rzeczywistości, czy to tam pracując, czy ucząc się na tamtejszych uczelniach. Powrócicie do, mam nadzieję, dalej nieupadłego jeszcze kraju i postawicie go na nogi.

To wam gwarantuję – rodak z mocno nieupadłego zagranicznego kraju

14 sty 2011 o 13:34

Advertisements

About krzysztof bekiersz cbrengland

Polak na emigracji
This entry was posted in Michnikowszczyzna i okolice. Bookmark the permalink.

zostaw komentarz

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s