Lista władzy

Czy pan nie zauważa, D.Passent:Chyłkiem i ukradkiem, jacy to wszystko tchórze są, dyletanci, ignoranci, płascy politycy bez kręgosłupa, nie wykazujący minimum empatii, rządzący, ale mający z tego tylko oni, w ich mniemaniu, indywidualną satysfakcje i czujący, jak ta ich “kariera” jest wielką, są na czołówkach gazet i w pierwszych minutach w telewizji itd itd, a wyżąć ich pozostanie tylko śmierdząca woda.

Tacy ludzie rządzą dzisiaj Polską, nie mówiąc kogo kochają, na co przymykają oczy, z czym i z kim się nie rozliczyli … .

Wymądrza się teraz pan redaktor, jakby się obudził i zobaczył z kim ma do czynienia. Jarosław Kaczyński i inni myślący ludzie i nie tchórze widzą to już od dawna  i tylko dlatego, któryś raz z rzędu to można powtórzyć, ci przy tych rządzących, którzy kumają dużo więcej od tych pierwszych, urządzają te wszystkie igrzyska, by przykryć te “wielkie” cechy rządzącego establishmentu. Oczywiście dla pomyślności swojej i tego badziewia politycznego.

Bo w Polsce klasa rządząca to nie są te rządzące marionetki, ale Grupa Trzymająca Władzę (medialna). To główna polska siła rządząca nową Polska od 1989 roku z głównym architektem tegoż, Michnikiem Adamem.

Taki jeden politykier czy inny prezydent byłby nikim, gdyby nie miał możliwości spotkać się na interview z przedstawicielem tej właściwej rządzącej oligarchii medialnej (ostatnio, jak sam redaktor napisał rozmawiała jakaś Kolenda-Zalewska, a wcześniej wywiad tego prezydenta już sam nie wiem z którym funkcjonariuszem tego towarzystwa, ale oczywiście w głównym ich organie prasowym, którym spowodował powstanie cyrku krzyżowego do dzisiaj nie zakończonego).

Ma pan nr.011 na liście karykatur dziennikarskich, będących jednocześnie najważniejszą silą rządzącą Polską. Co zupełnie jest nie do przyjęcia, ona rządzi nie mając żadnego przyzwolenia społecznego w postaci wyborów powszechnych.

I nie ta partia, czy inna jest ważna. Ważni są ci ludzie z tej listy. To główny przeciwnik z którym przychodzi nam się mierzyć.

Jarosław Kaczyński próbuje już innych dróg komunikacji To właściwa droga, ale jeszcze za słaba. Ale my wiemy więcej i skuteczność zdecydowanie się poprawi.

Advertisements

About krzysztof bekiersz cbrengland

Polak na emigracji
This entry was posted in Michnikowszczyzna i okolice. Bookmark the permalink.

zostaw komentarz

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s