Ucz się ucz, bo nauki to potęgi klucz

Kent, Anglia – B.Wildstein: Kolejna ofensywa Tuska – i tak będzie dalej i dalej, ale w zasadzie koniec widać. Moze być już niedługo, jak coś rypnie i publiczność wreszcie przejrzy na oczy. A jeżeli nie, to po zwrocie w prawo, co już widać i zagarnięciu tej ynteligencji, której nie za bardzo z Palikotem jest i czerwonymi, tudzież tymi nie rozumiejącymi Jarosława, ale będącymi raczej w tym kierunku, co on, następne i jeszcze następne wybory nasz wspaniały przywódca ma wygrane i to może nawet tak, ze sobie będzie rządził sam. Jedyne czego można by się obawiać, to żeby nie spaskudził jeszcze bardziej tego paskudztwa, które robi teraz.

Ale my jesteśmy cierpliwi i czekamy na swój czas i uczymy się, oj uczymy, a mamy gdzie. Jesteśmy otwarci na świat, znamy języki, obserwujemy działanie demokratycznego państwa i w zasadzie nic Polsce nie potrzeba innego potem, jak przynajmniej na początku zrobić tak, jak gdzie indziej to zrobiono już dawno, dawno temu.

I będę się upierał przy tym, by każdy, nawet nie mieszkający za granica na co dzień, robił to samo. Internet to potężne narzędzie. Kazdy znajdzie tam to, co chce wiedzieć na temat, który go denerwuje w kraju. Moze zobaczyć, jak gdzie indziej jest to rozwiazane i zastanowić się, jak można by to zastosować w kraju. Jeżeli ktoś nie wie jeszcze, jak zacząć, gdzie szukać informacji, to zapraszam

Przyjdzie czas, ze wiedza taka będzie bardzo ważna.

About krzysztof bekiersz cbrengland

Polak na emigracji
This entry was posted in Inspiracja-Demokracja. Bookmark the permalink.

Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s