Mądralińscy

Kent, Anglia – Oświadczam Uroczyście, odnoszac sie do felietonu redaktora R.Ziemkiewicz Horrory Mrozka i Kafki, ze będąc już dłuższy czas mieszkańcem zagranicy powoływanie się słusznych, czyli wyborczopodobnych  mediów na opinie zagranicznych obserwatorów, jako na te właściwe i będące krytycznymi wobec wydarzeń w Polsce, są działaniami  nie mającymi kompletnie jakiegokolwiek uzasadnienia i są po prostu krystalicznie czystym kłamstwem.

Juz pisałem kiedyś tutaj, jak polskie sprawy, ba Polska jako taka w ogóle jest odbierana na tzw. świecie.

Teraz już się nie czerwienie, ani nie ściemniam, ani się nie wstydzę rozmawiając o Polsce. Bo np tacy ludzie z Nepalu, których jest w Zjednoczonym Królestwie masa, są równie krytyczni wobec swego kraju (rządzą tam komuniści), Filipińczycy wstydzą się wszechobecnej korupcji, to samo np Włosi, nie mówiąc np co mówią przybysze ze Słowacji, Litwy, Łotwy, Albanii, Bułgarii czy innego byłego Demoluda. A jak się rozmawia z Amerykanami? cha, cha, cha – najpierw trzeba im czasem określić lokalizacje Polski na mapie  z czym nierzadko naprawdę jest problem.

Wiec niech tamci gazetowo-wyborczy mądralińscy zamkną wreszcie te swoja propagandowa tubę. Śmiejemy się wszak z nich tutaj do rozpuku. Słowo daje.

Advertisements

About krzysztof bekiersz cbrengland

Polak na emigracji
This entry was posted in Michnikowszczyzna i okolice. Bookmark the permalink.

zostaw komentarz

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s